Emocionální Liposukce

Je technika emocionální svobody. Toužíte po nástroji, který vám pomůže zbavit se zátěže minulosti a umožní vám pocítit radost ze života se vším co s sebou přináší? Po nástroji,  díky kterému se dostanete dál přes bolest nebo ublížení, jež si nesete z minulosti? Jeden takový nástroj je zde pro vás, Emocionalní Liposukce.

Co byste daly  za to aby jste dostali příležitost začít od nuly? Nový začátek je vše, co potřebujete, abyste dali vše dopořádku. Poučit se z chyb aby jste je nemuseli oppakovat.

Emocionální liposukce je velmi podobná fyzické liposukci, s tím rozdílem, že k ní není zapotřebí žádného speciálního zařízení. Zatímco ve fyzické liposukce je cílem eliminovat přebytečný tuk z vašeho těla, aby vaše tělo vypadalo hezky, emoční liposukční terapie odstraní z vašeho těla všechny negativní emoce. Pak najdete klid a rovnováhu, která vám umožní fungovat normálně.

Tato terapie Vám pomůze zbavit se strachu, zlosti, truchlení, smutku, agonie, hněvu a dalších emocí. Neklid a deprese se změní v motivaci a inspiraci.  Terapie je prováděna speciální formou akupresury a práce s energií těla. Pakliže je vaše energie zablokována psychologickými bloky můze toto odblokování být bolestivé.

Neodkládejte to, začněte se sebou něco dělat. Napište nám a objednejte se.